Wielka Wymiana Książkowa – PODSUMOWANIE

1

Hej, hej!
Nadszedł czas na podsumowanie wspaniałej akcji, w której brałam udział trzy tygodnie temu. Wielka Wymiana Książkowa – Przeczytaj i Podaj Dalej III zakończyła się zdobyciem wspaniałych (mam nadzieję! :D ) tytułów, które dumnie zasilają półki mojej biblioteczki. Nie ma na co czekać, oto co udało mi się wymienić:

2N. Sparks „Pamiętnik”, „Na zakręcie”, „Najdłuższa podróż”
Jeśli czytacie mojego bloga od dłuższego czasu, wiecie, że bardzo lubię książki tego autora. Mam taki ambitny plan, żeby przeczytać wszystko, co wyjdzie spod jego pióra. Tych historii jeszcze nie znam (no, poza „Pamiętnikiem”, ponieważ ekranizację widziałam bardzo dawno temu, jednak książki nigdy nie czytałam), dlatego zdecydowałam się je przygarnąć :)

4M. Hamid „Uznany za fundamentalistę”
N. Kirino „Prawdziwy świat”

J. Heller „Paragraf 22″
O pierwszych dwóch książkach wcześniej nie słyszałam. Zainteresował mnie ich opis na Lubimy Czytać i całkiem niezłe opinie. Mam nadzieję, że moja ocena również będzie wysoka.
Natomiast „Paragraf 22″ to klasyk, który muszę przeczytać. Nawet nie wiecie, jak się ucieszyłam, kiedy znalazłam ten egzemplarz na jednym z blogów!

7M. Szwaja „Zatoka trujących jabłuszek”
S. Holmes „Szukając Emmy”
E. E. Schmitt „Historie miłosne”
Książki Moniki Szwai darzę wielką sympatią i sentymentem. „Zatoka…” jest trzecią częścią świetnego cyklu o „Klubie mało używanych dziewic”. I właśnie tego tomu nie czytałam.
Na drugą pozycję skusiłam się przez opis. Zawsze chciałam przeczytać historię o porwanym dziecku. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Natomiast książki Schmitta od jakiegoś czasu, zupełnie nieświadomie, zaczęłam kolekcjonować. No, chyba nic więcej dodawać nie muszę :)

I to wszystkie moje łupy :)
Dajcie znać, czy Wy też braliście udział w akcji i jeśli tak, to co udało Wam się upolować.
Z informacji Magdy i Eweliny wynika, że kolejna edycja wymiany już w październiku. Nie mogę się doczekać!
Bardzo dziękuję wszystkim wspaniałym dziewczynom, z którymi wymieniałam swoje książki! Z niektórymi nadal utrzymuję internetowy kontakt i bardzo mnie to cieszy :)

Ściskam! :*

P.s. Wyczekujcie jeszcze jednego postu ze zdobyczami, tylko urodzinowymi :) Będzie, jak tylko dojdzie do mnie jeszcze jeden zbłąkany prezent :D

4 Komentarze

 1. Aaaaaaa! Zabiłaś mnie zbłąkanym prezentem!
  Ja go naprawdę wyślę, w tym tygodniu, w środę, przysięgam to publicznie i internetowo!
  Ach, jakież łupy, łupy, że hohohoho!
  :D
  Naprawdę, na wszystkie miałabym ochotę! Na szmita zwłaszcza (dobra, wiem, nie tak się pisze, ale dzisiaj nie mam ochoty sprawdzać jak, nie o tej porze)
  :)
  Fielding ma o porwanym dziecku przez ojca (nie, nie chodzi mi o „nie ma jej”) jeszcze jakaś jest, ale miałam taki skan, że urywało się co kawałek, ale porywacz był :D
  Kończę ten komentarz, bo nic z niego nie wynika :)
  Chyba amis na mnie źle wpływa.
  Buziaki <3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.