Coś o mnie :)

Jestem Karolina i mimo dwudziestu trzech na karku, dopiero raczkuję w blogowej sferze :) Blog niedawno obchodził rok i jest moją wielką pasją. Może parę słów o sobie Wam powiem, żebyście wiedzieli z kim macie do czynienia :)
Od czterech lat studiuję psychologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Interesuje mnie to, co ludzie „mają w głowach”, ale nie zawsze chciałam być psychologiem. Jako gimnazjalistka marzyłam o filologii polskiej. Jednak w liceum moja nauczycielka od tego przedmiotu, skutecznie mnie do niego zniechęciła. Z perspektywy czasu stwierdzam, że dobrze się stało :) Potem chciałam być dziennikarką. I właściwie nadal o tym myślę, ale zobaczymy, jak się życie potoczy. Póki co planuję skończyć studia, a w przyszłości pracować jako psychoonkolog, z osobami chorymi na raka. Czy mi się uda? Mam nadzieję. Oprócz czytania książek, moją wielką pasją jest muzyka :) Śpiewam od dziecka, ale bez obaw – tutaj będą same książki :) No właśnie. Skoro zawitaliście na mojego bloga, to musicie być, tak samo jak ja, wielbicielami słowa pisanego. Cieszy mnie to bardzo! Mój plan jest taki: z racji absorbującego kierunku studiów, recenzje będą pojawiały się raz w tygodniu – w sobotę.Możliwe, że zwiększę częstotliwość, ale póki co nie chcę rzucać się na głęboką wodę :) Czasem jednak pojawią się dwa wpisy w tygodniu, ale ten drugi nie będzie recenzją. Myślałam nad tagami książkowymi, tak bardzo popularnymi w „internetach”, może parę słów o mojej domowej biblioteczce? Zobaczymy. Kilka pomysłów mam, jeśli i Wy macie jakieś sugestie – piszcie :)

Wiem, że blogów o tej tematyce jest cała masa, ale mam nadzieję, że odkryjecie u mnie coś, co Was zainteresuje. Nie spodziewajcie się jednak recenzji biografii – nie przepadam za tym gatunkiem. SF i fantasy też jest u mnie rzadkością, ale niewykluczone, że coś się kiedyś pojawi. Zaś obyczajówki, kryminały i romanse, to coś co lubię bardzo :) Nie chcę jednak zamykać się tylko w tych gatunkach. Blog zobowiązuje, więc przewiduję sięgnięcie po coś zupełnie dla mnie nowego :)

Chciałabym przy okazji podziękować Eli, która namówiła mnie do założenia tej strony. Kochana! Bez Ciebie nic by nie było. Dziękuję!

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej!

K.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.